Спасибо! Мы обязательно вам перезвоним
#

Наша мета – абсолютна довіра клієнтів до компанії і максимальний рівень задоволеності споживача

Переваги RIKO

Компанія ТОВ ПКП «Руслан і Ко» на ринку будівельно-оздоблювальних матеріалів більше 26 років і за цей час зарекомендувала себе, як надійний виробник і постачальник якісних оздоблювальних матеріалів з ПВХ і МДФ як на території України так і за кордоном.

Асортимент ПВХ і МДФ панелей представлений колекціями RIKO, DIVO, LeGran. Великий вибір дизайнів і високу якість дозволяє нашим колекціям задовольняти переваги найвимогливіших клієнтів.

Ми створюємо комфортні та оптимальні умови для роботи наших партнерів. Постійно удосконалюючи технологічний процес, ми безперервно шукаємо нові можливості для максимального задоволення ринку і потреб наших кінцевих споживачів.

#
backpage.html

Що ми пропонуємо?

Широкий асортимент якісних оздоблювальних матеріалів з ПВХ і МДФ. Маркетингову і інформаційну підтримку, логістичний сервіс, індивідуально розроблену бонусну систему лояльності, гнучку політику ціноутворення, можливість замовлення продукції через наш інтернет-магазин.
backpage.html

Як ми працюємо?

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Своєчасна доставка в будь-яку точку України і Європи. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений нашою роботою і отриманим результатом, який є нашим спільним успіхом!
backpage.html

Чому ми?

Панелі ПВХ і профілі ПВХ виробляються відповідно до ДСТУ Б В.2.7-146: 2008 Вироби ПВХ погонажні. Панелі МДФ виробляються відповідно до ТУ У 16.2-20193165-001 діє до: 2014 Панелі декоративні з деревоволокнистих плит. Вся продукція ТОВ ПКП “Руслан і Ко” сертифікована.
backpage.html
Система менеджменту якості ТОВ ПКП «Руслан і Ко» сертифікована відповідно до вимог ISO 9001 діє до: 2015;
backpage.html
Вироблена продукція має Висновок і Протокол випробувань державної санітарно-епідеміологічної експертизи;
backpage.html
Панелі та профіль ПВХ пройшли випробування на предмет горючості і димоутворення, підтверджене протоколом;
backpage.html
Продукція, що випускається має маркування СЄ: маркування СЄ вказує на те, що вироби не є шкідливими (небезпечними) для здоров’я споживачів, а також нешкідливі для навколишнього середовища;
backpage.html
Вся продукція пройшла сертифікацію на відповідність нормативам ДСТУ і ТУ;
Thank! We will call you back